דיזנגוף סחר | ייבוא סחורות
6174
rtl,page-template-default,page,page-id-6174,mkd-core-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx child-child-ver-1.0.0,onyx-ver-1.3, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 
הזרעת זרעים באדמה

פעילות החברה

חטיבת הייבוא והסחר של החברה הייתה זו שסללה את הדרך לבאות אחריה מעצם היותה הראשונה שהוקמה בחברה. החטיבה עסקה בייבוא סוכר, ברזל, דגנים למאכל, גרעיני מספוא ועוד פעילויות נלוות נוספות.

 

כבר בשלבי הפעילות הראשונים נוצקו והתמסדו ערכי הברזל של החברה ליושר ואמינות המאפיינים את כל מהלכיה עד היום.

 

כיום החליטה החברה להתמקד בענף הייבוא והסחר של גרעיני מספוא יחד עם דגנים למאכל וזאת כחלק מהפעילות השוטפת. כמו כן, מחזיקה החברה משנת 1990 במסגרת חוזים ארוכי טווח, במלאי החירום של ממשלת ישראל הכולל גרעיני מספוא ודגנים למאכל.

 

בנוסף, בבעלות החברה מתקן אחסון אסטרטגי אשר יכול לאחסן עד כ- 50,000 טון של דגנים, בכך מחזיקה החברה הלכה למעשה בחלק משמעותי מהמלאי האסטרטגי של המדינה.

טרקטור חורש שדה

גרעיני מספוא

בעקבות הליברליזציה של יבוא תבואה לישראל בשנת 1989, ביססה החברה את עצמה כספקית של גרעיני מספוא ומוצרים נלווים.

 

מתוך מחשבה תמידית על לקוחותיה דואגת החברה לשמור מלאי גדול המבטיח אספקה קבועה לכל דורש, יכולת מרשימה זו ניתנת לה בזכות המתקנים האסטרטגיים הנמצאים ברשותה.

 

החברה פיתחה מערכת לוגיסטית רחבה לצורך הובלה, אחסון והפצה של גרעיני מספוא אשר מאפשרת לה להתמיד ולהיות שחקנית דומיננטית בשוק תחרותי.

טרקטור חורש שדה

דגנים למאכל

קברניטי החברה ידעו לנצל היטב את ביטולו של הצו המנהלי ההיסטורי אשר הגביל את מקורות הייבוא לישראל.

 

כך שבעת שבוטל האיסור ניצלה החברה היטב את ההזדמנות ובנתה מן היסוד מערכות יחסים הדוקות עם ספקי דגנים מובילים מכל העולם, ומשם קצרה הדרך לייבוא דגנים למאכל  לישראל.

 

כמו אז גם היום ממשיכה החברה להוות אחד הגורמים המשמעותיים בשוק וכחלק מביסוס מעמדה זה, התקשרה החברה עם משרד החקלאות בחוזה לטווח ארוך לאחזקה של מלאי החירום האסטרטגי של מדינת ישראל.